Wilcza Poręba w Karpaczu

POŁOŻENIE Nasza Willa jest położona na osiedlu Wilcza Poręba w spokojnej i urokliwej dzielnicy Karpacza. Dogodne położenie w pobliżu szlaków turystycznych (ok.300 m) umożliwia górskie wędrówki. Basen dla dorosłych i dzieci, centrum SPA i kręgielnia znajduje się w odległości 10 min. spacerem. Szczególna atrakcja dla dzieci Baśniowa Kraina – Park Bajek w odległości 10 min spacerem. Dojście do centrum Karpacza zajmie nam 20 min. Najbliższy sklep położony jest w odległości 400 m.

POKOJE

Oferujemy duże komfortowe pokoje, wszystkie z balkonem i dużą łazienką z prysznicem:
2 osobowe o pow. ok. 25m2 wyposażone w łóżko małżeńskie lub dwa łóżka pojedyncze, biurko, szafę , telewizor, czajnik elektryczny, leżak
3 osobowe o pow. ok. 35m2 wyposażone w łóżko małżeńskie , łóżko pojedyncze , kanapę, stolik, biurko, szafę , telewizor, czajnik elektryczny, leżak

Na życzenie możliwość dostawki(płatna dodatkowo) dla małego dziecka bezpłatne łóżeczko.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI


kuchnia, pokój kominkowy z jadalnią, kącik zabaw dla dzieci, sala bilardowa, stół do gry w piłkarzyki, pomieszczenie do przechowywania sprzętu sportowego (dla chętnych możliwość wypożyczenia rowerów) Na tarasach willi znajdują się stoły i ławy.
Przed budynkiem zlokalizowano niestrzeżone, niepłatne miejsca parkingowe.
W części ogrodowej znajduje się miejsce na ognisko, grill i plac zabaw dla dzieci: trampolina, zjeżdżalnie, piaskownica, huśtawki i karuzela.